Sıkça Sorulan Sorular

Hayır sertifika vermiyoruz. İlerde de sertifika vermeyeceğiz.
Çünkü adına sertifika denilen denilen kağıt parçalarının, tedavülden kalktığı çağda yaşıyoruz. Hangi kurum onaylı olursa olsun, kaç yıl okursanız okuyun, o eğitimi tamamladığınızda, herşeyi öğrendiğiniz anlamına gelmez. Aldığınız kağıt parçalarının ismi, ister sertifika, isterde diploma olsun, o işi yaparken size yardımcı olmaz. Sadece işe girişte bir aylığına faydası olabilir. Ama o işi yürütmek için ; eğitimde anlatılanları özümseyip, araştırmalarınızla kendinizi geliştirmiş olmanız şart.

Peki: -Sertifika vermezseniz bu eğitimi aldığımız nerden belli olucak?

Göstermelik olarak, bir kuruma sunacak kağıt parçalarına ihtiyacinız varsa, az bir parayla size bu kağıtları vermeye hevesli binlerce kurum var. Onlara başvurun. Burda formaliteler yok. Burda gelişim, bilim, tecrube aktarımı var.

Evet. PİROJEN kredi kartı ödeme altyapı desteğini PayTR şirketi tarafından almaktadır. PayTR Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir ödeme kuruluşlarından birisidir. Tüm ödemeleriniz PİROJEN’in ve PayTR’nin %100 güvencesi altında gerçekleşir. Kredi kartı bilgilerinizi PİROJEN hiçbir şekilde görmediği için rahat olabilirsiniz. PayTR’ yi hiç duymamışsanız, araştırma yapabilirsiniz.

Praesent egestas enim quis tellus ultricies, vel placerat risus mollis. Integer nisl elit, finibus sed sem et, rhoncus luctus sapien. Praesent vel rhoncus elit, mattis luctus diam. Fusce gravida tincidunt ex, varius condimentum ipsum condimentum id. Nulla justo elit, iaculis sit amet ligula eu, consequat varius ante. Ut pharetra justo sed tortor accumsan accumsan. Donec gravida vitae lectus eu vulputate

gmhghsmgşm

İletişim

Mail

info@pirojen.com

Merkez

 Altınova / Yalova