Pirojen nedir?

Pirojen, kırsal alanlarda yaşayan üreticilerimizi, alanında uzman eğitmenlerle buluşturan yeni nesil bir eğitim platformudur.

Pirojenler, tıp dilinde; vücudun kendi ürettiği, ateşe neden olan uyarıcı maddelerdir.
Pirojenler, bağışıklık sistemi tarafından algılandıklarında vücut sıcaklığını artıran tepkiye neden olurlar.

Latince de, ‘pyro’ ateş, ‘gen’ ise doğuran demek. Ateş doğuran, kibrit gibi..

İşte biz pirojen’ eğitimlerinde,  ilgi alanınızda, ihtiyacınız olan ilk hareketi vermeyi amaçlıyoruz.

Son ikiyuz yıldır tam tersini düşünüp uyguluyor olsakta, eğitim; insanı araştırmaya, düşünmeye, keşfetmeye yönelten  bir kıvılcımdır.

Bilgi bolluğunda yaşadığımız bu çağda, hangi bilgiyi nasıl bulacağını göstermek önem kazanmıştır. Bu sebeple pirojen olarak biz, özellikle tarımsal ticari işlerde, bilgi ve tecrübelerle beraber,  nerden nasıl başlanacağını, bilgilere nasıl ulaşılabileceğinizi de gösteriyoruz.

Tarımsal girişiminiz ne olursa olsun, gereksiz youtube videolarında zaman harcamaktansa işin özünü gösteriyoruz.

O alandaki terimler, tecrübeler, pazar, satış, yetiştirme, nerden başlarım durumundan, ileri seviyelere kadar, eğitimlerle, size hiçbir şekilde satın alamayacağınız ”zamanı” sunuyoruz.

Herhangi bir işi on yıllarca tecrübe ettikten sonra, zararlarla dibe düşüş ve yükselişlerle servet harcayarak öğrenebileceğiniz bilgileri, o alana yıllarını vermiş eğitmenlerden çok uygun fiyata alabilmenin yolu PİROJEN den geçiyor.

Pirojen, öğrenmek isteyenlere, alanında Türkiye’nin en iyi uzmanlarının deneyimine ulaşmayı sağlıyor. 

Eğitimlerimizi  her yerden, istediğiniz zaman izleyerek, boş vakitlerinizi fırsata çevirebilirsiniz. Molalarda, toplu taşımada, yolculuklarda, dinleyerek bile çok şeyler öğrenebilirsiniz.

Unutmayalım ki en iyi yatırım; kendi bilgi ve tecrübelerimizi geliştirmek için kendinize yaptığınız yatırımdır.

Bu eğitimleri tamamladıktan sonra kırk yıllık üreticilerle bile aşık atabilecek seviyeye gelebilirsiniz. 

Zaten kısıtlı olan zamanımızı, vlog ve bloglar arasında, işe yarar bilgi aramak için harcamak istemiyorsanız buyrun, ”pirojen” de hızlıca öğrenip hemen kazanmaya başlayın.